Rejestracja Elektronarzędzi - Tylko Markowe Elektronarzędzia

Marbo

ELEKTRONARZĘDZIA
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny elektronarzędzi RUPES" />
UKRAINO Jesteśmy z Tobą." />
Przejdź do treści

Rejestracja Elektronarzędzi

Produkowane przez firmę BOSCH elektronarzędzia profesjonalne spełniają najwyższe wymagania jakościowe i sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach pracy.Symbolem tego jest właśnie niebieska linia elektronarzędzi Bosch.
Dajemy kolejny dowód jakości i wydajności oferując Państwu;
3-letnią gwarancję
Tu zarejestrujesz swój zakup:otrzymasz potwierdzenie rejestracji w postaci wydrukowanego certyfikatu.'


Zarejestruj swoje narzędzie Makita i korzystaj z trzyletniej gwarancji.
By skorzystać z przedłużonej gwarancji urządzeń, wystarczy dokonać rejestracji zakupionego urządzenia, w ciągu  30 dni od daty zakupu, na stronie tu , przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Aby dokonać rejestracji urządzenia, należy najpierw założyć konto użytkownika na stronie www.rejestracja.makita.pl, następnie na zarejestrowanym koncie, należy zarejestrować urządzenie. Każde zakupione urządzenie musi być rejestrowane osobno na koncie użytkownika. Użytkownik otrzymuje certyfikat potwierdzający rejestrację drogą mailową. Certyfikat jest powiązany z urządzeniem.
Dodatkowe profity dla wszystkich.

Zakup oryginalnych produktów za pośrednictwem ogólnokrajowej sieci Sklepy Laserowe wiąże się z możliwością uzyskania wielu dodatkowych korzyści. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bowiem wyjątkowe i niespotykane w branży profity specjalne. Co więcej, są one dostępne bez ograniczeń dla wszystkich nabywców – zarówno firm, jak i                                                                  osób fizycznych.
                                                           Aby skorzystać z profitów oraz wielu dodatkowych unikalnych udogodnień, należy dokonać rejestracji użytkownika, a                                                                  następnie   .


Wróć do spisu treści