Poziomice Tradycyjne , Cyfrowe - MARBO ELEKTRONARZĘDZIA

Marbo

ELEKTRONARZĘDZIA

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny elektronarzędzi RUPES" />
Przejdź do treści

Poziomice Tradycyjne , Cyfrowe

Przyrządy ustalające płaszczyznę poziomą, pionową lub ukośną

INCLI TRONIC 80cm/120cm

Poziomnica INCLI TRONIC mierzy kąty pochylenia, a następnie wyświetla wynik w postaci cyfrowej. Procesor dokonujący pomiaru można skalibrować w przeciągu kilku sekund bez dodatkowego wyposażenia.

Za naciśnięciem jednego przycisku mozna zmierzyć odczyt wyniku w %,w stopniach lub jako błąd w mm/m. Interwał pomiaru wynosi odpowiednio 0.1°, 0.1% lub 0.1mm/m, jednocześnie na ekranie wyświetlane są strzałki informujące jak trzeba ustawić przyrząd, aby uzyskać 0° lub 90°
Kod  Opis produktu
435010  Poziomnica elektroniczna INCLI TRONIC 80cm
435020
 Poziomnica elektroniczna INCLI TRONIC 120cm

Poziomnica laserowa TORPEDO

Laser
Krótka poziomnica wyposażona w laser, który przenosi ustawiony poziom na dłuższą odległość. Doskonale sprawdza się podczas montażu elementów o małych wymiarach oraz w ciasnych pomieszczeniach.

Instrument ma możliwość projekcji zarówno linii poziomej lub pionowej, jak i punktowej plamki. Poziomica została również wyposażona w cztery libelle o kątach 0°, 90°, 45° oraz dwa silne magnesy.
Kod  Opis produktu
420200  Poziomnica laserowa TORPEDO
z bateriami i pokrowcem

S-Digit mini
MINIDIGIT

Kieszonkowa poziomnica elektroniczna mierzy kąty pochylenia, a następnie wyświetla wynik na ekranie LCD w postaci stopni lub %.
Poziomnica posiada specjalnie profilowaną stopkę magnetyczną, która lepiej niż poziomnica tradycyjna przylaga do rur, narozników i stalowych elementów konstrukcyjnych. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i może być skalibrowane na placu budowy bez dodatkowego oprzyrządowania.
Za naciśnięciem jednego przycisku mozna zmierzyć pochylenie i odczytać je z interwałem 0,1° lub 0,1%
Kod  Opis produktu
435030  Pochyłomierz elektroniczny S-Digit mini, 15,5cm

INFO
Bardzo dobre zaopatrzenie w oryginalne części zamienne. Rygorystyczne przestrzeganie zaleceń poszczególnych producentów elektronarzędzi, pozwoliło nam osiągnąć najwyższą jakość świadczonych usług.

RUPES TWOJE ZAOPATRZENIE

Zgłoś zlecenie naprawy RUPES INDASA
Serwis gwarancyjnyelektronarzędzi RUPES" />
Serwis gwarancyjnyelektronarzędzi RUPES" />
Klikaj hamburger poniżej, wybierz rodzaj zlecenia
Wróć do spisu treści