Narzędzia pomiarowe . - Marbo Elektronarzędzia

obrazek
Przejdź do treści

Narzędzia pomiarowe .

Nielatory Laserowe Rotacyjne
Niwelatory Optyczne
Niwelatory Laserowe Liniowe.
Niwelatory Rurowe.
Niwelatory Cyfrowe.
Osprzęt Geodezyjny.
Teodolity.
Statywy.
Wilgotnościomierze.
Poziomice.
Warunki Gwarancji Lamigo
Od teraz 5 lat gwarancji na wszystkie urządzenia laserowe
Stawiamy na jakość naszych produktów! Cały czas ją podnosimy i nie mamy zamiaru spoczywać na laurach, ale już teraz postanowiliśmy wprowadzić pięcioletnią gwarancję na większość urządzeń elektronicznych w naszej ofercie. Nie musisz się rejestrować. Nie ważne czy będziesz używać sprzętu w firmie czy w domu, dostajesz 5 lat gwarancji na wady materiałowe i wady ukryte twojego urządzenia.
Przeglądaj katalog LAMIGO
 Przy wyborze najlepszego produktu pomocna może okazać się także platforma informacyjno-zakupowa
SklepyLaserowe.pl tutaj
  Witryna ta została tak zaprojektowana, aby klient mógł uzyskać pełną informację na temat przyrządu, jego funkcjonalności, zastosowań oraz wyposażenia.Dla tych, którzy jednak chcą dokonać zakupu bez wychodzenia z biura lub domu proponujemy platformę
. Zakupy za jej pośrednictwem to czysta wygoda i oszczędność.
SUPER CENY NA LASERY RUROWE Geo Fenel
Najnowsze lasery rurowe serii FKL-55 zostały wyposażone w cały pakiet rozwiązań zwiększających funkcjonalność. Zdecydowana większość wprowadzonych zmian opiera się na nowinkach technicznych rodem z XXI wieku. Zastosowanie wysokowydajnych komponentów elektronicznych przyniosło znaczną poprawę wydajności, a przede wszystkim stabilności termicznej. Dzięki temu lasery emitują idealnie okrągłą plamkę o średnicy 10 mm na odległość do 300 m, w sposób ciągły nawet przez 24 h. Znany z zaawansowanych smartfonów i telewizorów wyświetlacz OLED prezentuje duże wyraźne cyfry widoczne nawet z większej odległości. Wzmocniona obudowa, całkowicie odporna na pył i zalanie wodą, jest doskonale przystosowana do pracy bezpośrednio w wykopach, rowach i rurach. Kilka istotnych cech pozostało jednak bez zmian. Lasery nadal są proste w obsłudze, tak samo pomocne przy układaniu rur i na dodatek kompletnie wyposażone. Najlepszą informację mamy jednak na sam koniec. Nowe lasery rurowe serii FKL są oferowane w absolutnie najlepszych cenach w Polsce. Pozostaje jedynie odpowiedź na pytanie, który model wybrać, tańszy czerwony, czy niewiele droższy zielony.
07.04.2020
Data ostatniej aktualizacji
do formularza zalecenia dla serwisu
Wróć do spisu treści