Niwelatory Laserowe Liniowe - Tylo Markowe Elektronarzędzia

obrazek
Przejdź do treści

Niwelatory Laserowe Liniowe

Automatyczny projektor laserowy
FL 55

Kompaktowy automatyczny laser budowlany wykonany w technologii HighPower. Wiązka emitowana przez diodę HP jest bardziej jaskrawa i lepiej widoczna, niż lasera ze standardową diodą. Instrument emituje dwie długie linie pionowe podłoga-ściana-sufit tworzące jednocześnie kąt prosty i przecinające się na suficie, linię poziomą krzyżującą się z liniami pionowymi oraz punktową wiązkę pionownika w dół umożliwiającą przenoszenie wymiarów z podłogi na sufit.

Automatyczny kompensator eliminuje konieczność ustawiania przyrządu wg libelli. Przyrząd ma możliwość pracy w trybie manualnym oraz współpracy z detektorem wiązki liniowej.
Kod  
132286

Automatyczny projektor laserowy
FL50.

Kompaktowy automatyczny laser budowlany emitujący cztery wiązki światła, widocznego na powierzchniach i krawędziach elementów konstrukcji. Trzy wiązki liniowe, przecinając się wzajemnie tworzą obraz siatki w postaci czerwonych linii ciągłych. Czwarta punktowa wiązka wyznacza linię pionu.

Automatyczny kompensator eliminuje potrzebę użycia libelli. Natychmiast po włączeniu linie siatki wyznaczają dokładne piony, poziomy oraz kąty proste.

Instrument jest szczególnie przydatny przy pracach budowlanych, remontowych, pracach wykończeniowych.
Kod  
132270  

Automatyczny niwelator montażowy
FL 40-4

Kompaktowy automatyczny laser budowlany wykonany w technologii HighPower. Wiązka emitowana przez diodę HP jest bardziej jaskrawa i lepiej widoczna, niż lasera ze standardową diodą. Instrument emituje trzy linie pionowe wyznaczające dwa kąty prosty oraz linię poziomą krzyżującą się z jedną z linii pionowych.

Automatyczny kompensator eliminuje konieczność ustawiania przyrządu na libelle. Natychmiast po włączeniu laser wyznacza dokładne piony, poziomy oraz kąty proste. Możliwość pracy w trybie manualnym. Urządzenie niezwykle pomocne w budownictwie do montażu sufitów podwieszanych, glazury, legarów podłogowych itd.
Kod  
132246  

Kompaktowy niw. majsterski
FL 40-Pocket IIKompaktowy automatyczny laser budowlany emitujący dwie długie linie światła, widocznego na powierzchniach i krawędziach elementów konstrukcji. Obie linie przecinają się pod kątem prostym wyznaczając pion i poziom.
Dzięki automatycznemu kompensatorowi laser wyznacza dokładne piony i poziomy bez libelli. Opcjonalny detektor zwiększa zasięg do 60m.
Laser znajduje zastosowanie przy pracach budowlanych, remontowych, instalacyjnych, przy etapowej kontroli jakości wykonanych robót, przy wykonywaniu posadzek i podłóg, przy zabudowie wnęk, mebli kuchennych itp.
Kod  
132254  

Laser MultiPointer
5-punktowy .


Automatyczny laser budowlany emitujący pięć punktowych wiązek laserowych. Widzialne wiązki światła lasera ustawione są względem siebie pod kątem 90° w następujących kierunkach: w dół (pionownik laserowy), do góry (przeniesienie punktu z podłogi na sufit), do przodu, w lewo oraz w prawo.
Automatyczny kompensator zamontowany w urządzeniu sprawia, że nie trzeba go poziomować przy pomocy libelli. Natychmiast po włączeniu laser wyznacza dokładne piony, poziomy i kąty proste.
Kod  
132213

Laser liniowy LongLiner
do zastosowań profesjonalskich i majsterkowania


Niewielkich rozmiarów przyrząd laserowy do ustawiania obiektów w pionie, poziomie i w linii prostej. Emituje na dowolnej powierzchni widzialną dziewięciometrową liniową wiązkę światła lasera.
Niezastąpiony przy wieszaniu obrazów, montowaniu półek, kładzeniu płytek i tapet zarówno przez profesjonalistów jak i majsterkowiczów.
Dostarczany w komplecie z bateriami AA, uchwytem na pasek oraz samoprzylepnymi podkładkami wielokrotnego użycia.
Kod  
132120  .
13.10.2021
Data ostatniej aktualizacji
napisz do nas
Wróć do spisu treści