Niwelatory Laserowe Rotacyjne - Tylo Markowe Elektronarzędzia

obrazek
Przejdź do treści

Niwelatory Laserowe Rotacyjne

Kod
133200

Automatyczny niw. 2-osiowy
FL 400HA-GWysokiej klasy automatyczny rotacyjny laserowy niwelator budowlany. Przeznaczony do wyznaczania poziomów oraz spadków na drogach i dużych placach budowy. Automatycznie utrzymuje, widoczne na ekranie LCD, zadane wartości procentowe dla osi X i Y.
Wysoka maksymalna prędkość głowicy obrotowej (1100 obr/min) ułatwia odnalezienie poziomu nawet na dużych odległościach. Urządzenie doskonale nadaje się do prowadzenia maszyn budowlanych typu równiarka, spycharka, koparka itp. Przyrząd jest wodoodporny zgodnie z normą IP66.

Automatyczny horyzontalny niwelator laserowy
FL 110HA


Horyzontalny automatyczny rotacyjny laserowy niwelator budowlany. Przeznaczony do wyznaczania poziomów oraz spadków na drogach i dużych placach budowy. Możliwość wyznaczania spadków w osiach X i Y do 9%.
Wbudowany kompensator elektroniczny zapewnia wysoka precyzję pomiarów (0,75mm/10m), a prędkość obrotowa głowicy wynosząca 800 obr/min ułatwia odnalezienie poziomu nawet na dużych odległościach. Niwelator nadaje się również do prowadzenia maszyn budowlanych typu równiarka, spycharka, koparka itp. Posiada baterie Li-Ion i jest odporny na wodę (IP66).
Kod  
131304  

Automatyczny niwelator laserowy
NAUTILUS


Całkowicie wodoszczelny (zgodnie z normą IP67), automatyczny, rotacyjny niwelator laserowy. Przyrząd emituje widzialną wiązki światła laserowego tworzącą płaszczynnę poziomą. Doskonale przystosowany do ciężkich warunków i długotrwałej pracy na budowie.
Solidna konstrukcja elektromechaniczna zamknięta w aluminiowej obudowie wyposażonej w elementy absorbujace uderzenia. Wysoka prędkość obrotowa głowicy. Krótki czas reakcji elektroniki.
Elektroniczne systemy automatycznego poziomowania zapewniają dokładność w poziomie ±8,6mm/100m.
Kod  131150  

Uniwersalny niwelator laserowy
A510S

Automatyczny rotacyjny laser uniwersalny emituje widzialne wiązki światła laserowego. Wiązka rotacyjna oraz punktowa umożliwiają (w zależności od ustawienia) wyświetlanie płaszczyzn poziomych, pionowych, pochyłych oraz kątów prostych. Zastosowane w urządzeniu elektroniczne systemy automatycznego poziomowania i pionowania są dokładniejsze, bardziej niezawodne i odporne od tradycyjnych kompensatorów.

Unikalny samojezdny uchwyt pozwala precyzyjne wyznaczać linie sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych dzięki sterowaniu z pilota (bez konieczności podchodzenia do instrumentu).
Kod  
132331  

Laser  z pochyłomierzem
TOPOMAT

Automatyczny rotacyjny laser uniwersalny emituje widzialne wiązki światła laserowego. Wiązka rotacyjna oraz punktowa umożliwiają wyświetlanie płaszczyzn poziomych, pionowych, ukośnych oraz kątów prostych.

Pochylany korpus urządzenia pozwala na projekcję laserowej płaszczyzny ukośniej w zakresie od 0° do 90°. Aktualna wartość pochylenia widoczna jest na zintegrowanej z laserem poziomnicy elektronicznej.

Zastosowane w przyrządzie elektroniczne systemy automatycznego poziomowania zapewniają dokładność wynoszącą w poziomie i w pionie 8,6mm/100m.

Kod  
132331  

Manualny niwelator montażowy
FL 20

Kompaktowy manualny rotacyjno-projekcyjny niwelator laserowy emituje trzy wiązki światła: punktową, rotacyjną i liniową, widoczne na powierzchniach i krawędziach elementów konstrukcji. Wiązki przecinają się wzajemnie tworząc kąty proste. Powstają w ten sposób linie i płaszczyzny odniesienia, które ustalają kierunki montażu w pionie i poziomie oraz stanowią nawiązanie dla pomiarów taśmą, łatą lub metrówką. Laser posiada również możliwość ustawiania spadków do 4% przy pomocy specjalnego pokrętła.

Możliwe zastosowania urządzenia obejmują prace: konstrukcyjne na mniejszych obiektach (ustawianie szlunków), budowlane, remontowe, niwelacyjne itp.
Kod  
132222  

13.10.2021
Data ostatniej aktualizacji
napisz do nas
Wróć do spisu treści