Wiertnice CEDIMA - MARBO ELEKTRONARZĘDZIA

Marbo

ELEKTRONARZĘDZIA

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny elektronarzędzi RUPES" />
Przejdź do treści

Wiertnice CEDIMA

MASZYNY BUDOWLANE >

Wiertnica CEBOR 2005

CEBOR-2005 jest systemem wiercenia na sucho w murze, silikacie, porotonie i cegle. Służy do wykonywania otworów rdzeniowych ręcznie prowadzoną wiertnicą z odsysaniem pyłów. Maszyna składa się z silnika elektrycznego, bezawaryjnego rotora ssącego ze złączem do odkurzacza i wiertła koronowego.

CEBOR 2005 jest systemem wiercenia na sucho w murze, silikacie, porotonie i cegle


Wiertnica H-150

Wiertnica H-150 charakteryzuje się małymi wymiarami i lekką budową. Statyw wyposażony jest w przegub przechylny do wykonywania cięcia skośnego. W podstawę wmontowano blok próżniowy, umożliwiający oprócz tradycyjnego montażu maszyny za pomocą dybla, mocowanie przy pomocy płyty próżniowej. Posuw sanek prowadzących z silnikiem, po listwie zębatej.

Wiertnica H-150 charakteryzuje się małymi wymiarami i lekką budową. Statyw wyposażony jest w przegub przechylny do wykonywania cięcia skośnego.

Wiertnica H-201 ECO

Wiertnica o niedużych wymiarach i prostej budowie. Posuw wiercenia wynosi 500 mm. Wyposażono ją w duże pokrętło krzyżowe, montowane z prawej lub lewej strony. Maszyna posiada dużą sztywność dzięki bezpośredniemu przykręceniu kolumny do podstawy. Posuw sanek prowadzących z silnikiem odbywa się po listwie zębatej. Mocowanie silnika odbywa się bez udziału narzędzi przy pomocy płyty montażowej B lub C w zależności od użytego silnika (3 rodzaje do wyboru).

Wiertnica H-201 ECO Wiertnica o niedużych wymiarach i prostej budowie. Posuw wiercenia wynosi 500 mm

Wiertnica H-201 PROFI

Kolumna osadzona na podstawie rurowej z funkcją przechyłu i obrotu, co umożliwia wiercenie pod kątem i przesunięcie otworu bez ponownego dyblowania podstawy. Posuw wiercenia wynosi 620 mm. Maszyna posiada duże pokrętło krzyżowe, montowane z prawej lub lewej strony. Mocowanie silnika odbywa się bez udziału narzędzi przy pomocy płyty montażowej B lub C. Do wyboru kilka silników różniących się mocą oraz zakresem możliwych do użycia wierteł koronowych.

Wiertnica H-201 Kolumna osadzona na podstawie rurowej z funkcją przechyłu i obrotu

Wiertnica H-201 UNI

Kolumna osadzona na podstawie z blachy stalowej z funkcją przechyłu, co umożliwia wiercenie pod kątem. Posuw wiercenia wynosi 620 mm. Maszyna posiada duże pokrętło krzyżowe, montowane z prawej lub lewej strony. Mocowanie silnika odbywa się bez udziału narzędzi przy pomocy płyty montażowej B lub C. Do wyboru kilka silników różniących się mocą oraz zakresem możliwych do użycia wierteł koronowych.

Kolumna osadzona na podstawie z blachy stalowej z funkcją przechyłu, co umożliwia wiercenie pod kątem. Posuw wiercenia wynosi 620 mm.

Wiertnica P-1500 dla wierteł do średnicy 151 (201*) mm

Wiertnica P-1500 posiada statyw wyposażony w przegub przechylny do wykonywania cięcia skośnego. Posuw silnika z wiertłem odbywa się przy pomocy sanek prowadzących poruszających się na specjalnych ośmiu łożyskach kulkowych. Montaż silnika na płycie montażowej typ B, C lub bezpośrednio na płycie sanek.

* - wymagana podpora teleskopowa przy ? wiertła 201 mm

Wiertnica P-1500 dla wierteł do średnicy 151 (201*) mm

Wiertnica P-2000 dla wierteł do średnicy 300 (400*) mm

Profesjonalna maszyna do wykonywania otworów w konstrukcjach budowlanych przy pomocy wierteł koronowych i pobierania próbek. Posuw 550 mm przy pomocy stabilnego na wydłużenia łańcucha rolkowego. Jako napęd wiertła możliwe jest użycie silnika elektrycznego lub hydraulicznego. Statyw posiada zintegrowany przegub do skośnego wiercenia.

* - wymagana podpora teleskopowa

Wiertnica P-2000 Posuw 550 mm przy pomocy stabilnego na wydłużenia łańcucha rolkowego.

Wiertnica P-3000 dla wierteł do średnicy 300 (400*) mm

Profesjonalna wiertnica w dwóch wersjach wykonania UNI i PROFI. Sanki prowadzące poruszają się po listwie zębatej umieszczonej na odpornej na skręcanie kolumnie ze stali szlachetnej. UNI posiada podstawę z przegubem przechylnym, PROFi - podstawę z przegubem obrotowoprzechylnym. Skok posuwu 610 mm, po montażu opcjonalnej kolumny , skok posuwu powiększa się do 1610 mm.


* - wymagana podpora teleskopowa

Profesjonalna wiertnica w dwóch wersjach wykonania UNI i PROFI. Sanki prowadzące poruszają się po listwie

Wiertnica P-4000 dla wierteł do średnicy 500 mm

Profesjonalna dwukolumnowa wiertnica z funkcją zintegrowanego przechyłu w podstawie aluminiowej.
Skok posuwu 690 mm.
Maszyna seryjnie wyposażona w podwójną podporę i koła do przemieszczania. Możliwość użycia silników elektrycznych lub hydraulicznych do napędu wiertła.

Wiertnica P-4000 dla wierteł do średnicy 500 mm Skok posuwu 690 mm.

Wiertnica P-6000 dla wierteł do średnicy 600 (800*) mm / WERSJA ELEKTRYCZNA

Statyw wiertnicy P-6000, jest modułowym systemem do profesjonalnego użytku, który można indywidualnie dostosować i złożyć według własnego zapotrzebowania. Maksymalnie zalecana średnica wiercenia wynosi 600 mm. Średnice do 800 mm są możliwe po zastosowaniu dodatkowego wyposażenia.
Dla różnych średnic wierteł i niezbędnych dla nich zakresów prędkości obrotowej można wyposażyć statyw w rozmaite silniki elektryczne lub hydrauliczne z dopasowaną mocą, przy udziale odpowiednich płyt montażowych
i dystansowych silnika. Regulowane ślizgi sanek prowadzących gwarantują możliwie wysoką dokładność posuwu, zapobiegając wibracjom podczas wiercenia. Zintegrowany posuw precyzyjny umożliwia niemęczące operatora wywieranie nacisku na wiertło koronowe.

* - wymagana podpora teleskopowa

Statyw wiertnicy P-6000, jest modułowym systemem do profesjonalnego użytku, który można indywidualnie dostosować i złożyć według własnego zapotrzebowania. Maksymalnie zalecana średnica wiercenia wynosi 600 mm. Średnice do 800 mm są możliwe po zastosowaniu dodatkowego wyposażenia.

Wiertnica P-6000 dla wierteł do średnicy 600 (800*) mm / WERSJA HYDRAULICZNA

Statyw wiertnicy P-6000, jest modułowym systemem do profesjonalnego użytku, który można indywidualnie dostosować i złożyć według własnego zapotrzebowania. Maksymalnie zalecana średnica wiercenia wynosi 600
mm. Średnice do 800 mm są możliwe po zastosowaniu dodatkowego wyposażenia. Dla różnych średnic wierteł i niezbędnych dla nich zakresów prędkości obrotowej można wyposażyć statyw w rozmaite silniki elektryczne lub hydrauliczne z dopasowaną mocą, przy udziale odpowiednich płyt montażowych i dystansowych silnika. Regulowane ślizgi sanek prowadzących gwarantują możliwie wysoką dokładność posuwu, zapobiegając wibracjom podczas wiercenia. Zintegrowany posuw precyzyjny umożliwia niemęczące operatora wywieranie nacisku na wiertło koronowe.

* - wymagana podpora teleskopowa

Statyw wiertnicy P-6000, jest modułowym systemem do profesjonalnego użytku, który można indywidualnie dostosować i złożyć według własnego zapotrzebowania. Maksymalnie zalecana średnica wiercenia wynosi 600

Wiertnica P-12500

Maksymalna średnica wiertła ? 1250 mm! Kolumny ze stali szlachetnej 80 x 80 mm z wymiennymi listwami zębatymi skok posuwu do 1550 mm (z długimi kolumnami). Sanki z aluminium ze zintegrowanym posuwem precyzyjnym (1:4) i mocowaniem na „jaskółczy ogon“. Prowadzenie sanek przez łożyska kulkowe i mosiężne ślizgi. Trwałe, wykonane ze stali szlachetnej, śruby podstawy osadzone w wymiennych wkładach z mosiądzu. Dwie osadzone w podstawie rolki dociskowe dla wierteł od ? 950 mm i 2 rolki dociskowe swobodnie pozycjonowane. Uchwyty transportowe do przemieszczenia i załadunku.

Maksymalna średnica wiertła ? 1250 mm! Kolumny ze stali szlachetnej 80 x 80 mm z wymiennymi listwami zębatymi skok posuwu do 1550 mm (z długimi kolumnami).

Wiertnica Robo-351 dla wierteł do średnicy 350 mm

Maszyna do wiercenia otworów przyłączeniowych w rurach betonowych lub pobierania próbek rdzeniowych z nawierzchni jezdni. Podstawowa wersja wyposażona jest w silnik benzynowy, woda chłodząca pobierana jest z hydronetki, co czyni ją niezależną, od zasilania wodnego i elektrycznego. Statyw maszyny można przechylać do 45° do wiercenia skośnych otworów przyłączeniowych w rurach. Możliwości mocowania maszyny są następujące: przy pomocy ramy i gwoździ ziemnych bezpośrednio do gruntu, za pomocą taśm napinających do rur betonowych, przy użyciu podestów, na których stoi operator, do pobierania próbek z jezdni, użycie płyt próżniowych i pompy do przyssania podstawy maszyny do podłoża. Z uwagi na powyższe wiertnica może być użyta praktycznie w dowolnym miejscu.

Maszyna do wiercenia otworów przyłączeniowych w rurach betonowych lub pobierania próbek rdzeniowych z nawierzchni jezdni. Podstawowa wersja wyposażona jest w silnik benzynowy, woda chłodząca pobierana jest

Wóz wiertniczy BW-300

Wóz wiertniczy BW-300 przeznaczony jest do pobierania próbek z asfaltowych i betonowych nawierzchni jezdni, pasów startowych i lądowisk jak również do wiercenia otworów dla barier drogowych i oświetlenia sygnalizacyjnego lotnisk. Przy jego pomocy można wykonywać wiercenia niezależnie od jakiegokolwiek źródła energii.


Wóz wiertniczy BW-300 przeznaczony jest do pobierania próbek z asfaltowych i betonowych nawierzchni jezdni,

Wóz wiertniczy BW-400

Wóz wiertniczy BW•300 przeznaczony jest do pobierania próbek z asfaltowych i betonowych nawierzchni jezdni, pasów startowych i lądowisk jak również do wiercenia otworów dla barier drogowych i oświetlenia sygnalizacyjnego lotnisk. Przy jego pomocy można wykonywać wiercenia niezależnie od jakiegokolwiek źródła energii.

Wóz wiertniczy BW•300 przeznaczony jest do pobierania próbek z asfaltowych i betonowych nawierzchni jezdni, pasów startowych i lądowisk

Automatyczny Posuw Wiercenia

Hydrauliczny posuw wiercenia optymalizuje przebieg wiercenia, dzięki automatycznej regulacji nacisku na wiertło. Nadzoruje silniki 230 V/16 A do mocy 3,5 kW. Po nastawieniu przez operatora maksymalnego prądu silnika w agregacie HAG-1, system posuwu wiertła zawsze pracuje w optymalnym zakresie mocy, nie dopuszczając do przeciążenia. Nie absorbuje to operatora i przyśpiesza proces wiercenia. Urządzenie jest sterowane z panelu na agregacie hydraulicznym HAG-1 lub z pilota kablowego (opcja wyposażenia).

ydrauliczny posuw wiercenia optymalizuje przebieg wiercenia, dzięki automatycznej regulacji nacisku na wiertło. Nadzoruje silniki 230 V/16 A
INFO
Bardzo dobre zaopatrzenie w oryginalne części zamienne. Rygorystyczne przestrzeganie zaleceń poszczególnych producentów elektronarzędzi, pozwoliło nam osiągnąć najwyższą jakość świadczonych usług.

RUPES TWOJE ZAOPATRZENIE

Zgłoś zlecenie naprawy RUPES INDASA
Serwis gwarancyjnyelektronarzędzi RUPES" />
Serwis gwarancyjnyelektronarzędzi RUPES" />
Klikaj hamburger poniżej, wybierz rodzaj zlecenia
Wróć do spisu treści