PROMOCJE w MARBO - Marbo Elektronarzędzia

obrazek
Przejdź do treści

PROMOCJE w MARBO

Mocne Uderzenie

       


START    
w Nowy Rok
aktualna  promocja   BOSCH


                                      

                                               


FKL-55
więcej tutajNowe Lasery rurowe z wyświetlaczem w technologii OLED w najlepszych cenach w Polsce. Dostępny laser czerwony i zielony.


pis
  • Właściwości
  • Cechy szczególne
  • Zawartość opakowania
FKL-55 to najnowszy laser rurowy zbudowany w oparciu o wysokowartościowe komponenty. Całkowicie odporny na wpływ czynników zewnętrznych tj. błoto, kurz, pył, ziemia, wilgoć, woda. Precyzyjnie wyznacza kierunek układania rur i prowadzenia wykopu w poziomie lub z zadanym spadkiem. Zawarty w zestawie komplet podpórek umożliwia szybką aplikację i dostosowanie lasera do pracy w rurach o średnicy od 200 do 500 mm (150 mm z wykręconymi nóżkami).
Łatwy i przyjazny dla użytkownika system ustawiania spadków umożliwia płynne i bezproblemowe sterowanie pochyleniem wiązki punktowej lasera. Możliwość zasilania z baterii alkalicznych zapewnia pracę tam, gdzie nie ma możliwości naładowania akumulatorów. Metalowa obudowa zgodna z normą IP 68 czyni laser w 100% odpornym na wodę i kurz. Zupełnie nowy pilot zdalnego sterowania o zasięgu do 100 m, ułatwia operowanie z dalszej odległości. Perfekcyjnie czytelny wyświetlacz OLED pokazuje duże, wyraźnie widoczne cyfry.
Znakomite parametry techniczne oraz kompletne wyposażenie standardowe plasują laser w ścisłej czołówce profesjonalnych laserów rurowych. Korzystnie skalkulowana, niewygórowana cena pozwoli nabyć laser każdej firmie poszukującej wysokiej precyzji, trwałości, komfortu pracy i łatwości obsługi. Jednorazowy wydatek przyniesie długofalowe korzyści w postaci przyspieszenia pracy, zwiększenia wydajności i dokładności, a także zmniejszenia ilości pomyłek i kosztownych poprawek.


nowośc promocje
15.04.2019
Data ostatniej aktualizacji
Wróć do spisu treści