Agregaty Hydrauliczne - MARBO ELEKTRONARZĘDZIA

Marbo

ELEKTRONARZĘDZIA

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny elektronarzędzi RUPES" />
Przejdź do treści

Agregaty Hydrauliczne

MASZYNY BUDOWLANE >
Agregat hydrauliczny HAG-1  służy do zasilania cylindra hydraulicznego w urządzeniu hydraulicznego posuwu dla wiertnic.

Agregat hydrauliczny HAG-1

służy do zasilania cylindra hydraulicznego w urządzeniu hydraulicznego posuwu dla wiertnic. Urządzenie to optymalizuje przebieg wiercenia, dzięki automatycznej regulacji nacisku na wiertło.

Agregat hydrauliczny HAG-2 służy do zasilania cylindra hydraulicznego posuwu (napinania liny diamentowej)

Agregat hydrauliczny HAG-2

Agregat hydrauliczny HAG-2 służy do zasilania cylindra hydraulicznego posuwu (napinania liny diamentowej) w pile linowej CSA-100 E. Napęd liny odbywa się za pomocą silnika elektrycznego wysokiej częstotliwości.

Agregat hydrauliczny HAG-12.10 jest urządzeniem, które służy do zasilania maszyn z napędem hydraulicznym takich jak piły ścienne, linowe, wiertnice, piły ręczne tarczowe i łańcuchowe

Agregat hydrauliczny HAG-12.10

jest urządzeniem, które służy do zasilania maszyn z napędem hydraulicznym takich jak piły ścienne, linowe, wiertnice, piły ręczne tarczowe i łańcuchowe. Zębata pompa hydrauliczna napędzana jest silnikiem elektrycznym.

Agregat hydrauliczny HAG-12.20 ębata pompa hydrauliczna napędzana jest silnikiem elektrycznym. Urządzenie zostało wyposażone w pulpit sterujący.

Agregat hydrauliczny HAG-12.20

Agregat hydrauliczny HAG-12.20 jest urządzeniem, które służy do zasilania maszyn z napędem hydraulicznym takich jak piły ścienne, linowe, wiertnice, piły ręczne tarczowe i łańcuchowe. Zębata pompa hydrauliczna napędzana jest silnikiem elektrycznym. Urządzenie zostało wyposażone w pulpit sterujący.

Agregat hydrauliczny HAG-311.2do zasilania maszyn z napędem hydraulicznym takich jak ręczne piły tarczowe i łańcuchowe, silniki wiertnic o napędzie hydraulicznym. Zębata pompa hydrauliczna napędzana jest silnikiem benzynowym.

Agregat hydrauliczny HAG-311.2 B

jest urządzeniem, które służy do zasilania maszyn z napędem hydraulicznym takich jak ręczne piły tarczowe i łańcuchowe, silniki wiertnic o napędzie hydraulicznym. Zębata pompa hydrauliczna napędzana jest silnikiem benzynowym.

Agregat hydrauliczny ICS ® Multiflow- jest niezawodnym, niezależnym urządzeniem, które pozwala na łatwe przemieszczanie go do każdego miejsca użycia na terenie budowy.

Agregat hydrauliczny ICS-Multiflow

Agregat hydrauliczny ICS ® Multiflow- jest niezawodnym, niezależnym urządzeniem, które pozwala na łatwe przemieszczanie go do każdego miejsca użycia na terenie budowy. Posiada regulowany przepływ oleju hydraulicznego do zasilania hydraulicznych pił łańcuchowych ICS®853Pro, 814Pro lub dużej ilości innych maszyn hydraulicznych np. piła ręczna HS-16 firmy CEDIMA GmbH.

INFO
Bardzo dobre zaopatrzenie w oryginalne części zamienne. Rygorystyczne przestrzeganie zaleceń poszczególnych producentów elektronarzędzi, pozwoliło nam osiągnąć najwyższą jakość świadczonych usług.

RUPES TWOJE ZAOPATRZENIE

Zgłoś zlecenie naprawy RUPES INDASA
Serwis gwarancyjnyelektronarzędzi RUPES" />
Serwis gwarancyjnyelektronarzędzi RUPES" />
Klikaj hamburger poniżej, wybierz rodzaj zlecenia
Wróć do spisu treści