Narzędzia pomiarowe . - Marbo Elektronarzędzia

Marbo Elektronarzędzia

obrazek
Przejdź do treści

Narzędzia pomiarowe .

link do strony
Nielatory Laserowe Rotacyjne
zobacz ofertę niwelatorów optycznych
Niwelatory Optyczne
niwelatory laserowae
Niwelatory Laserowe Liniowe.
niwelator rurowy
Niwelatory Rurowe.
Niwelatory Cyfrowe.
łaty osprzęt
Osprzęt Geodezyjny.
teodolity
Teodolity.
statywy geodezyjne
Statywy.
mierniki wilgotnościomierze
Wilgotnościomierze.
poziomice w tym cyfrowe
Poziomice.
Warunki Gwarancji Lamigo
Od teraz 5 lat gwarancji na wszystkie urządzenia laserowe
Stawiamy na jakość naszych produktów! Cały czas ją podnosimy i nie mamy zamiaru spoczywać na laurach, ale już teraz postanowiliśmy wprowadzić pięcioletnią gwarancję na większość urządzeń elektronicznych w naszej ofercie. Nie musisz się rejestrować. Nie ważne czy będziesz używać sprzętu w firmie czy w domu, dostajesz 5 lat gwarancji na wady materiałowe i wady ukryte twojego urządzenia.
kliknij katalog
Przeglądaj katalog LAMIGO
 Przy wyborze najlepszego produktu pomocna może okazać się także platforma informacyjno-zakupowa
SklepyLaserowe.pl tutaj
  Witryna ta została tak zaprojektowana, aby klient mógł uzyskać pełną informację na temat przyrządu, jego funkcjonalności, zastosowań oraz wyposażenia.Dla tych, którzy jednak chcą dokonać zakupu bez wychodzenia z biura lub domu proponujemy platformę
. Zakupy za jej pośrednictwem to czysta wygoda i oszczędność.
SUPER CENY NA LASERY RUROWE Geo Fenel
Najnowsze lasery rurowe serii FKL-55 zostały wyposażone w cały pakiet rozwiązań zwiększających funkcjonalność. Zdecydowana większość wprowadzonych zmian opiera się na nowinkach technicznych rodem z XXI wieku. Zastosowanie wysokowydajnych komponentów elektronicznych przyniosło znaczną poprawę wydajności, a przede wszystkim stabilności termicznej. Dzięki temu lasery emitują idealnie okrągłą plamkę o średnicy 10 mm na odległość do 300 m, w sposób ciągły nawet przez 24 h. Znany z zaawansowanych smartfonów i telewizorów wyświetlacz OLED prezentuje duże wyraźne cyfry widoczne nawet z większej odległości. Wzmocniona obudowa, całkowicie odporna na pył i zalanie wodą, jest doskonale przystosowana do pracy bezpośrednio w wykopach, rowach i rurach. Kilka istotnych cech pozostało jednak bez zmian. Lasery nadal są proste w obsłudze, tak samo pomocne przy układaniu rur i na dodatek kompletnie wyposażone. Najlepszą informację mamy jednak na sam koniec. Nowe lasery rurowe serii FKL są oferowane w absolutnie najlepszych cenach w Polsce. Pozostaje jedynie odpowiedź na pytanie, który model wybrać, tańszy czerwony, czy niewiele droższy zielony.
promocje w marbo
nowośc promocje
11.08.2018
Data ostatniej aktualizacji
przycisk mailto....
Firma: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcji, Handlu i Usług Marbo Sp. z o.o.
Wróć do spisu treści